8 Nisan 2012 Pazar

LUSH ve Parfümleri

Arkadaşlar eğer kalıcı ve farklı bir koku istiyorsanız kesinlikle LUSH'ı denemelisiniz Türkiye'de çok yaygın değil ama bayileri var.

-Resmen cildinize yapışıp kalan kokular bunlar ve oldukça etkili bir koku, zaten Lush oldukça doğa dostu bir ürünler yaptığı için çok çekici geliyor tabi ki diğer bilindik kokulardan çok farklı kokular buluyorsunuz.

-Ürünü kesinlikle kumaş ve kıyafetlerin üstün sıkmıyoruz çünkü oldukça kıvamlı ve renkli izi kalabiliyor. Ha eğer yanlışlıkla sıktıysanız canınızı sıkmayın çünkü o koku 1 hafta gitmiyor :) bu şekilde bir avantaj sağlıyor.

-Fiyat bir çok ünlü üründen ucuz tabi ki de ama çokta ucuz diyemem
Eğer parfümleri çok pahalı bulursanız canınızı sıkmayın çünkü bir de stick tarzında ürünleri var ve cidden parfüm kadar etkili benim ilk kullandığım ürün bunlardı aslında daha sonra dayanamayıp parfümünü aldım.

- terlediğinizde resmen ter kokusunu emip kendi kokusunu veren bir ürün bu ve leke yapma olasılığı daha düşük ve çok doğal kullandığım süre boyunca ne kokuyorsun sen sorusunu çok duydum. Özellikle koltuk altı için birebir.

-Bileklerinize bile rahatlıkla sürebilirsiniz ama bir kötülüğü var stick işleyiş açsından sorunlu ürünü altından itip çıkartıyorsunuz ama ne yazık ki geri girmiyor yani kremsi kısmı dışarı da kalıyor ama merak etmeyin kokusunda bir azalma olmuyor.

-Parfümü de stick tarzı olan ürünü de rahatlık çantaya atılacak kadar küçük ama o kadar kolay bitmiyorlar rahat olun :)

 -Göz atmanız için; http://www.lushturkey.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder